Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Yüzey

Yer

Tarz

Format

Kime

Kişi sayısı

Düz renkli vinil levhalar

vinil levha etiket s koleksiyonu düz blok renkleri ile. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli renkler. Evinizi dekore etmek için pratik çıkartmalar.


bu düz renkli kağıt etiket seçimi, boş alanları kolayca kapatmak için harikadır ve boyayla karışıklık yapma konusunda endişelenmenize gerek yoktur! Tüm bu çıkartmaların uygulanması kolaydır ve çıkarılırken herhangi bir kalıntı bırakmazlar.


dekorasyonun stresini ortadan kaldıran bu yapışkan levhalar ile duvarlarınızı ve aksesuarlarınızı dakikalar içinde dönüştürün. Belirli bedenlere ihtiyacınız varsa, beden yelpazemizden seçim yapın veya info@tenstickers. Co. Uk adresinden bize e-posta gönderin.

evinizin herhangi bir bölümünü zevk ve tarzla kişiselleştirmek ve dekore etmek gerçekten çok kolay olacak! Ev mobilyalarınızı anlamanın yeni bir yoluna kapılın ve kutunun dışında düşünmeye başlayın!

sade renkli vinil çıkartmalarımız sayesinde, en küçük detayından en göz alıcı nesnelere kadar evinizin her yönünü değiştirmek mümkün olacak! Sevmediğiniz her şeyi istediğiniz renklerle kaplayabilirsiniz!

bu zor işleri veya yeni mobilya almanın pahalı masraflarını unutun, bu da sizi günlerce meşgul eder! Aslında, bu renkli vinil levhalar sayesinde evin herhangi bir nesnesini, çekmeceleri, büfeleri, dolapları, vitrinleri, pencereleri, duvarları ve daha fazlasına sahip olanı kaplayabileceksiniz, artık çok az bir şekilde ev tasarımınızda tamamen devrim yaratabilirsiniz. Maliyet!


yerinizi yenilemenin ve iyileştirmenin zor mücadelesinde size yardımcı olalım

bu muhteşem düz renkli duvar yapıştırıcılarının çok çeşitli olması ve mükemmel kaliteleri onları tüm ortamların dekorasyonu için ideal kılar. Boyut ve renk seçin. Yarı saydam olarak da mevcutturlar.
mobilyalarınızı dekore etmeyi düşünüyorsanız, mekanı tamamen eşsiz bir mekana dönüştürecek, büyük renk çeşitliliğine sahip renkli parçalardan oluşan bu inanılmaz renkli yapışkan levhaları kaçırmayın. Stiker ve tercih ettiğiniz rengi seçin.


1-13 içinde 13 duvar sticker