Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Cemaat duvar çıkartmaları

cemaat için çıkartma koleksiyonu. Çocuklarınızın partisinde duvarları süslemek veya hediyeleri yerleştirmek istediğiniz isim ve damga ile tamamlamak için harika tasarımlar.

komünyon ürünleri harika görünecek, dekorasyona ve yerleştirmeye karar verdiğiniz duvarlara kişilik katacak. Onlar sayesinde parti tamamen çocuğunuza adapte olacak.

ilk cemaat için harika tasarımlar


kaliteli bir ürün, kurulumu kolay ve mat yüzey. Tüm tenvinilo ürünlerinde ve ayrıca komünyon etiketlerinde bulacağınız harika özellikler.

adınızı veya tarihinizi yazabileceğiniz özel tasarımlarımız var. Erkekler ve kızlar çok sevinecek ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bir çıkartma oluşturabilirsiniz. Tüm nesnelere kişilik verebilmeniz için çok sayıda çıkartma içeren bir araya getirme için yapışkan kağıtlar. Mevcut birçok farklı boyutumuz var ve ayrıca kendi boyutlarınıza göre etiket oluşturabiliriz!

aradığınız tasarımı bulamazsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size uyarlanmış bir tasarım oluşturabiliriz, tasarımcı ekibimiz bu temayı her geçen gün genişletiyor ve kendi temanızı oluşturabilir veya bunlardan herhangi birine uyarlama yapabiliriz. Onları.

birleşim için çıkartma ve çıkartmalar ihtiyaçlarınıza göre uyarlanır , talep üzerine yapılır, böylece kendiniz için tamamen benzersiz bir ürüne sahip olursunuz. Bu ürün, indirimli bir fiyata benzersiz bir atmosfer ve kişilik yaratmanıza ve büyük bir etki yaratmanıza olanak tanır.

partiyi nasıl dekore etmek istediğinize bağlı olarak çok sayıda tasarım, tek renkli ürün veya tam renkli, modern veya klasik ürün bulun. Ilk cemaat yalnızca bir kez yapılır ve benzersiz bir etkinlik olması gerekir!

ortak çıkartmalarımız dış mekanlara, pencerelere, arabalara veya herhangi bir düz yüzeye yerleştirmek için uygundur. Nemli bir bezle temizlenmesi çok kolaydır. Tüm misafirleri yüksek derecede kişiselleştirme ve ayrıcalıkla hayran bırakacak bir parti için ideal bir ürün. Çocuklarınızın paylaşımı için çıkartmaları satın alın, onları sevecekler ve herhangi bir yüzeye yapıştırmak isteyecekler.
Cemaat hediyemizdeki etiketi kişiselleştirin çıkartma sunar. Metin alanında tasarım için gerekli adı sağlayın. Uygulaması kolay.
Cemaat hediyemizdeki etiketi kişiselleştirin çıkartma sunar. Metin alanında tasarım için gerekli adı sağlayın. Uygulaması kolay.
Kişiselleştirilebilir
16.90

1-1 içinde 1 duvar sticker