Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Yüzey

Yer

Tarz

Format

Kime

Kişi sayısı

Ağır metal duvar çıkartmaları

heavy metal temalı tasarım koleksiyonu. Heavy metal müzik türünden çeşitli logolar, çizimler ve sözler.

biraz ağır kayaya sallanmayı seviyor musun? Bu tasarım yelpazesiyle bu alternatif müzik türüne olan tutkunuzu gösterebilirsiniz. Neden yatak odanızı veya müzik odanızı en sevdiğiniz grupların logolarıyla dekore etmiyorsunuz? Hatta bu harika ve kolay uygulanabilen çıkartmaları arabanıza bile yerleştirebilirsiniz.

heavy metal hayranları,
hem duvarları hem de aksesuarları kişiselleştirmek ve ayrıca arkadaşlarının arasından sıyrılmak için bu çıkartmaları sevecekler!

neden ağır metal çıkartmalarla süsleyelim?

bu müzik türü, blues rock, hard rock ve psychedelic rock kökenleriyle İngiltere ve amerika birleşik devletleri'nde altmışların ortalarında ve yetmişlerin başlarında ortaya çıktı. Bu müzik tarzının öncüleri led zeplin, koyu mor ve siyah Şabat idi. Bu müzik konusunda tutkuluysanız, orijinal çıkartmalarımızla süslemeye başlayın ve müzikal köşenizi yaratın.

bilgisayarınız, telefonunuz veya duvarlarınız ve pencereleriniz için bir kişilik dokunuşu. Bu katalogda, iron maiden, ac / dc, barón rojo, kiss veya metallica'dan tasarımlar içeren heavy metal çıkartmaları bulacaksınız. Eşsiz bir atmosfere sahip olabilmeniz için çok çeşitli tasarımlar.

aradığınız duvar etiketini bulamıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. sizin için benzersiz bir tasarım yaratabilecek bir tasarımcı ekibimiz var. Tüm ürünler özel olarak üretilmiştir, böylece duvarınıza veya yüzeyinize mükemmel uyum sağlayan bir çıkartmaya sahip olursunuz.

tek renkli ürünler için 40'tan fazla renge sahibiz ve çok renkli ürünler hayat dolu ve canlı renklerle doludur.
 
beklentilerinizi mükemmel şekilde karşılayacak birinci sınıf bir tasarım. Arkadaşlarınız yeni dekorasyonunuza hayran kalacak ve beğeninize göre bir dekorasyona sahip olacaksınız.

1-18 içinde 18 duvar sticker