Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Format

Renk

Yer

Siyah placemats

Siyah renk ne kadar havalı! Bazıları bunun kötü olduğunu düşünebilir, ama burada tenstickers'da, bunun aksini biliyoruz! Biz bunu karmaşıklığın doruk noktası olarak görüyoruz! Bu yüzden bu siyah placemat koleksiyonunu yarattık! Akşam yemeğinde tüm arkadaşlarınızın, ailenizin veya herhangi bir misafirinizin orijinal sofra takımınıza şaşırmasına izin verin. aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda siyah masa paspasımız var, seçim yapmakta gerçekten şımarık olacaksınız! Üstüne üstlük, kataloğumuz sürekli büyüyor, bu nedenle yıl boyunca daha fazla yer altlığı ekleniyor. Bu ne kadar harika! şimdi siyah yuvarlak yer haritalarımıza bakın!

siyah beyaz servis altlarımızla yemek odanızı şıklıkla dekore edin

alıntılardan kaplumbağalara, ürkütücü cadılar bayramı tasarımlarına kadar, siyah ve altın servis altlığı koleksiyonumuzda her ev için bir şeyler var! Hatta üzerlerinde müzik plakları olan bazı servis altlıklarımız var. Vinilden yapılmış müzik vinilini kim istemez ki! Siyah renk, karmaşıklığı ve gizemi temsil eder. Kim bu nitelikleri mutfağına getirmek istemez ki! Yapacağımızı biliyoruz! Tüm misafirleriniz yeni siyah beyaz masa paspaslarınıza bayılacak! Tıpkı sizinki gibi birini nasıl ele geçirebileceklerini bilmek isteyecekler! Bu yıl yılbaşı ve doğum günleri için sıralanmış hediyeler! siyah masa yer haritalarımıza şimdi göz atın!

tüm siyah ve gümüş servis altlıklarımız en kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve bu nedenle çok dayanıklı ve anti-alerjiktirler. Bu harika ürünlerin su geçirmez, yıkanabilir ve kire karşı dayanıklı olduğunu da dikkate almak önemlidir! siyah yuvarlak masa paspaslarınız ilk gününüzdeki gibi görünecek! Bu, masanız yeni gibi görünmeye devam edeceğinden, onları küçük çocukları olan aileler için mükemmel kılar! Bu siyah vinil servis altlıklarına bayılacaksınız!

övünmekten hoşlanmayız ama müşteri hizmetleri ekibimiz en iyilerden biridir! çok cana yakınlar ve sahip olabileceğiniz siyah placemat sorularını yanıtlamaya her zaman hazırlar! Onlar için hiçbir sorgu anlamsız değil! şimdi onlara bir mesaj gönderin!

dur! Hayalinizdeki ev dekorunu buldunuz! Işte burada, bu siyah masa matı koleksiyonunda! Eviniz onsuz tam hissettirmeyecek! Bunlar mükemmel, düşük bir fiyat ve inanılmaz kalitede! Bizden bir tane almamak fiilen suçtur! şimdi bizden siyah yuvarlak bir amerikan servisi sipariş edin!

1-14 içinde 14 amerikan servis