Dünya çapında Teslimat
Filtreler

Tema

Format

Renk

Yer

Mavi placemats

Mavi renk ne kadar güzel! Birçok harika şeyin rengidir - okyanus, gökyüzü ve mavi servis altlarımız! Gelin ve harika koleksiyonumuza bugün bir göz atın! Öğle yemeğinde tüm arkadaşlarınızın, ailenizin veya herhangi bir ziyaretçinizin orijinal kreasyonlarınıza şaşırmasına izin verin. aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda donanma servis altlığımız var, seçim yapmakta zorlanacaksınız! Sadece bu değil, koleksiyonumuz sürekli olarak büyüyor, bu nedenle her zaman daha fazla yer altlığı ekleniyor. Bu ne kadar iyi! şimdi mavi masa paspaslarımıza bakın!

mutfak masanızı şık lacivert servis altlarımızla dekore edin

deniz altı temalı balinalar ve kaplumbağalardan çarpıcı kelebeklere kadar, koyu mavi servis altlığı koleksiyonumuzda her ev için bir şeyler var! Mavi renk, okyanus ve gökyüzü gibi derinliği ve istikrarı temsil eder. Kim bu nitelikleri yemek odasına getirmek istemez ki! Tenstickers'da burada olacağımızı biliyoruz! Tüm arkadaşlarınız ve aileniz yuvarlak mavi yer altlıklarınıza bayılacak! Onlar da bir tanesine nasıl el atabileceklerini bilmek isteyecekler! Bu onları noel ve doğum günleri için mükemmel hediyeler yapar! şimdi yıl için sıralandınız! şimdi kraliyet mavisi yer altlarımıza bakın!

tüm açık mavi servis altlıklarımız en iyi kalitede ve bu nedenle çok dayanıklı ve anti-alerjiktir. Ayrıca lacivert yuvarlak servis altlığınızın su geçirmez, yıkanabilir olması ve her zaman ilk günkü gibi temiz kalması nedeniyle kirlilik konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağını da unutmamak gerekir. Bu, onları çocuklu aileler için mükemmel kılar, çünkü masanız yıllarca harika görünmeye devam edecek! Dağınık bir spagetti bolognaise akşamından sonra bile yepyeni görünecekler! Bu lacivert masa paspaslarına bayılacaksınız!

müşteri hizmetleri ekibimiz en iyilerden biridir! Tüm mavi placemat sorularını yanıtlamaya her zaman hazırlar! Onlar için hiçbir soru aptalca değil, gerçekten seninle konuşmak istiyorlar! şimdi onlara çevrimiçi bir mesaj veya e-posta gönderin! Pişman olmayacaksın!

bir saniye düşünme! Dikkatinizi çeken lacivert amerikan servisi tasarımını seçin! Evinizi gerçekten tamamen farklı gösterecek ve ona yepyeni bir yaşam süresi verecekler! Sadece bu değil, çok az maliyetli! şimdi mavi bir masa paspası sipariş edin!

1-21 içinde 21 amerikan servis